Олексенко Оксана Володимирівна
0

Олексенко Оксана Володимирівна
  • Рейтинг: 0
  • Останній візит: 7 місяців тому
  • Реєстрація: 10 місяців тому

Анкета

Регіон користувача:
Кировоград
НВО № 35

Стіна користувача

Завантаження...
Модуль 11. Рефлексія З усього того, чого я навчилася на цьому тренінгу, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде: використання ІКТ у навчальному процесі для формування навичок 21 століття за допомогою проведення досліджень, комунікації, взаємодії та інших засобів.
Завантаження...
Модуль 10. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені з'ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме звернути увагу на необхідні педагогічні технології та прийоми задля досягнення навчальних цілей, як керувати навчальним процесом у класі, де навчання здійснюється за методом проектів.
Завантаження...
Модуль 9. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені зробити висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце деференційованого навчання — робота в парах або в малих групах та інструктаж оцінювання.
Завантаження...
Модуль 8. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме як можна використовувати засоби оцінювання для діагностики рівня розвитку в учні навичок 21 століття, навичок мислення вищих рівнів та для оцінювання засвоєних учнями знань упродовж проекту.
Завантаження...
Модуль 7. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені обдумати, як у класі, де ведеться навчання за особистісно-орієнтованими технологіями, учні створюватимуть роботи, які вимагають використання навичок 21 століття та відображають глибину засвоєння навчального матеріалу, а саме використовувати ІКТ для підтримки та оцінювання процесу навчання( презентації, публікації, вікі, блоги).
Завантаження...