Баланова Анастасія Тарасівна
0

Баланова Анастасія Тарасівна
  • Рейтинг: 0
  • Останній візит: 9 місяців тому
  • Реєстрація: 10 місяців тому

Анкета

Регіон користувача:
Кировоград
Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №9 м. Кіровоград"
Коротко про себе::
Викладач англійської мови, української мови та літератури

Стіна користувача

Завантаження...
Модуль 7. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені обрати комп’ютерний програмний засіб для прикладу учнівської роботи, створити його і таблицю самооцінювання учнівської роботи.

Завантаження...
Модуль 6. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчання моїх учнів, а саме:
спілкування через Інтернет (блог, чат, сайт, соціальні мережі), створення мережевого опитувальника (інтерактивного способу перевірки знань учнів), контроль вчителем виконання проектних робіт учнями.
Завантаження...
Модуль 5. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме: пошук потрібних ресурсів в Інтернеті, зацікавлення учнів у темі проекту та ознайомлення з новими формами оцінювання кожного виду діяльності під час роботи над проектом.
Завантаження...
Модуль 4. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені уточнити Основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме: створити цікаві інструменти оцінювання роботи учнів на різних етапах проекту; створити план проекту за допомогою онлайн-презентації, що містить гіперпосилання на інші документи для роботи під час проекту.
Завантаження...
Модуль 3. Рефлексія. Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме: визначити цілі майбутнього проекту, який відповідає формуванню навичок ХХІ століття; а також навчитися правильно формувати основні питання, що спонукатимуть учнів до мислення впродовж усієї тривалості проекту.
Завантаження...