Яценко Оксана Євгенівна
0
Яценко Оксана Євгенівна
Від лікарів і вчителів зазвичай вимагають дива, але якщо диво здійснюється — ніхто не дивується. Марія фон Ебнер-Ешенбах (1830—1916, ав

Я, мабуть, дещо відстала вже від програми початкової школи. Бо навіть не уявляла, що в 3 класі діти вчать інформатику. Це приємне здивування, тому визнаю, що проект вдалий і доречинй
Доброго дня, пані Людмило! Світлий проект та дуже потрібний. Дітям завжди цікаво вивчати побут і звичаї українців.Одне цікаво: а чи не могли б самі учні заспівати цю пісню? На мою думку, було б дуже гарно. Успіхів Вам та хороших учнів!
Дякую за слушне зауваження. Над посиланням уже працювала, але ще перевірю.
Можливо, у 7 класі учням важко буде вести окремий блог для кожної дослідницької групи. Але, на мою думку, це не впливає на результат роботи в проекті. Проект цікавий та актуальний. Молоде покоління повинно повірити у силу свого народу і свою силу. Успіху Вам!
Цікава і актуальна тема. Форми роботи, оцінювання дібрані вдало. Одна порада: пов'язувати твір із сьогоденням. Можливо, учні в групах це зроблять, але викладач має акцентувати увагу на цих проблемах, щоб учні розуміли, для чого вивчають твір, щоб уміли проводити паралель із сьогоденням, пізнаючи серед своїх сусідів чи родичів «кайдашів». Проект чудовий! Так тримати!
Вітаю! Проект безумовно цікавий і вартий існувати. Форми роботи, продукти діяльності учнів, оцінювання дуже вдало дібрані. Єдине, що я би ще допрацювала, актуальність творчості Василя Симоненка в наш час. Це збагачує уявлення учнів про необхідність вивчення даної теми. Тож бажаю успіху. З повагою Оксана Яценко.
Вітаю! Важлива і складна тема. Одна з тих, які є основними у формуванні базових знань з української мови, тому саме такі теми потребують глибокого продумування завдань, які були б дієвими для даної категорії учнів.Дотичні предмети у даній темі — українська література (усна народна творчість). Чи не складним буде завдання створення презентацій? Можливо, це буде відбуватись при залученні батьків, старшокласників. Загалом Ви тему гарно спланували, тому, працюючи над даним проектом, учні засвоять тему «Префікс». Бажаю успіху. З повагою Оксана Яценко
Дуже цікавий та актуальний проект. Вчитель врахувала вікові особливості учнів та дібрала відповідний матеріал для вивчення теми, інструменти оцінювання та склала план роботи над проектом. Назва проекту звучна, мелодійна. Запропоновані форми роботи цікаві та продуктивні.На мою думку, актуальним було б проведення паралелі з сучасним життям. Бо сучасні молоді люди часто не знають, як висловити свої почуття і для чого вивчали твір. Загалом саме така форма роботи є сучасною, тому бажаю Вам успіху у професійній діяльності.З повагою Оксана Яценко.