Правила спільноти "Я-Вчитель"

Шановні колеги! Вітаємо Вас на сторінках спільноти "Я-Вчитель"

Правила спільноти 'Я-Вчитель'Для того, щоб наша віртуальна педагогічна спільнота була приємним та інформативним місцем спілкування, переконайтесь, будь ласка, перед публікацією свого контенту, в тому що він відповідає правилам нашої спільноти.

Правила спільноти Я - Вчитель

·    Проявляйте повагу до своїх колег по спільноті, уникаючі публікації повідомлень які мають загрозливий або образливий характер. Зокрема, заборонені такі види інтернет-кмунікації як «тролінг», підбурювання колег до всіляких скандалів, значний відступ від первісної теми бесіди, видача себе за іншу людину.

·    Не дозволяйте собі використання ненормативної лексики та всіляких лайливих висловів у своїх публікаціях та коментарях.

·    Не публікуйте контент (текст, відео, аудіо та інші формати) який який носить скандальний, принижуючий, загрозливий, злісний, сексуальний, вульгарний, непристойний, образливий характер.

·    Не розповсюджуйте спам (повідомлення рекламного характеру) і флуд (засмічення бесід безглуздими повідомленнями).     

·    Уникайте розміщення одного і того ж повідомлення двічі, а також створення повторюваних по темі бесід.

·    Не публікуйте повідомлення, які підтримують або сприяють поширенню будь-якої інформації щодо протиправної діяльності.

·    Під час спілкуванні на порталі «Я-Вчитель» дотримуйтеся загальноприйнятих норм ввічливості. Уникайте необґрунтованого переходу на "ти".

Адміністрація проекту «Я-Вчитель» залишає за собою право змінювати і доповнювати дані правила в будь-який момент часу.

Матеріали розміщені на порталі публікуються виключно учасниками спільноти "Я-Вчитель" та лише з ознайомчою метою. Адміністрація не несе відповідальності за зміст інформації, розміщеної користувачами віртуальної спільноти.

Якщо опублікований контент якимось чином порушує авторські права власника матеріалу, зверніться будь ласка до адміністрації порталу "Я-Вчитель" з цим питанням. Ваше питання обов'язково буде розглянуто протягом однієї робочої доби. У разі підтвердження неправомірного використання ліцензованого продукту, контент буде знятий з публікації та вилучений з бази даних протягом наступних 24 годин.

 

 Бажаємо всім нам приємного спілкування і корисного проведення часу на сторінках порталу «Я-Вчитель»!

 З повагою, адміністрація спільноти «Я-Вчитель» - vchitel.kr.ua

 

2650