Викладання інформатики в 2015/2016 навчальному році

У цій групі — новини, оголошення та корисна інформація особливостей викладання інформатики у 2015/2016 навчальному році. Приєднуйтесь!

ПЕРЕВАГИ ВЗАЄМОДІЇ:
— Спільна продуктивна діяльність над проектуванням уроків за компетентнісним підходом.
— Саморозвиток та обмін досвідом.
— Ефективні педагогічні технології.
— Орінтування на практичну діяльність.
— Оперативне спільне вирішення проблем.

Стіна групи

Завантаження...
23 березня 2016 року, згідно з планом роботи навчального закладу, в Добровеличківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів відбулося представлення блогів (сайтів) шкільних методичних формувань.
Для ознайомлення було представлено:
.
Я представляв блог шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу «З думками про творчість».
Метою створення блогу є:
— забезпечення спілкування між членами ШМО та колегами з інших навчальних закладів;
— поширення досвіду роботи ШМО як структурного елементу методичної роботи та його членів;
— реклама закладу через мережу Google+

Для організації спілкування на блозі створено:
— інформаційна сторінка (план роботи ШМО)
— дошка оголошень у вигляді рухомої стрічки
— посилання на персональні блоги членів ШМО
— членам метод об’єднання надано право бути співавторами щоденника та виставляти новини на головну сторінку.

Для презентації досвіду роботи членів МО створено сторінки:
-«Візитка» (презентації досвіду роботи педагогів);
— «Досягнення педагогів» (дипломи, грамоти, подяки);
— «Досягнення учнів» (дипломи, грамоти, подяки);
— «Ми навчаємося» (сертифікати про проходження навчання та тренінгів).

На сторінці «Діяльність МО» висвітлено аналіз роботи МО за 2 роки та протоколи засідань цього року.
На допомогу колегам створено сторінки «Нормативні документи» з активними посиланнями на необхідні документи в роботі, «Корисні посилання» де надано перелік сервісів, які можуть допомогти у професійній діяльності, «Візуалізація» — з посиланнями на сервіси, що зроблять урок цікавішим, доступнішим, «На допомогу колегам», на якій розміщено посилання на методичні матеріали, розміщені на Google-диску.
На бічних панелях розміщено посилання на сайти керівних органів та методичних структур. «Календар» дає можливість передбачити свою участь у запланованих заходах та привітати з Днем народження членів ШМО.
Для зручності пошуку інформації є блок пошуку інформації за ключовим словом та тематикою виставлених матеріалів.
Враховуючи вимоги «Року англійської мови» вбудований перекладач дає можливість представити інформацію англійською мовою і не тільки….
Педагоги навчального закладу

Представлення блогу ШМО природничо-математичного циклу

Представлення блогу ШМО суспільно-гуманітарного циклу

Завантаження...

Пропонуємо Вашій увазі Базу освітніх ресурсів, за допомогою яких люди зможуть неформально отримувати нові знання та навички у зручному для себе місці та у будь-який час. В Базі освітніх ресурсів зібрані безкоштовні або платні он-лайн курси; сайти, на яких розміщена цікава навчальна професійна інформація у будь якій сфері; ресурси, завдяки яким люди будуть підвищувати рівень власного розвитку.
Завантаження...
27 лютого у ТРЦ “ART Mall” відбудеться наймасштабніше свято творчості, інтелекту та високих технологій! Перший Всеукраїнський LEGO-турнір (FIRST LEGO League) об’єднає 35 команд, сотні інноваційних ідей та близько 3 000 гостей. Спеціальні місії та битви роботів LEGO Mindstorms, майстер-класи з программування, шоу від музею популярної науки та техніки «Експериментаніум», аквагрим від майстрів мережі перукарень «Сімпа»… Музикальною родзинкою заходу стане виступ чарівної Анни Трінчер (13.30-13.55) – представниці України на Дитячому конкурсі пісні Євробачення 2015, фіналістки другого сезону телепроекту «Голос. Діти».
Кожен відвідувач заходу зможе взяти участь у змаганнях між роботами-футболістами, роботами-гонщиками та роботами-гуманоїдами! Окрім того, робот-художник Пікассо допоможе вам намалювати свій власний шедевр. Також дітлахів потішать цікаві майстер-класи від Технічної студії «Винахідник», під час яких вони повчаться програмувати та виконувати прості математичні операції за допомогою конструктора Lego. До речі, нашим інноваційним партнером стала компанія MacPaw! Одним словом, долучайтесь, надихайтесь, а головне – дізнавайтесь, які перспективи FIRST LEGO League відкриває перед дітьми в міжнародній освіті та майбутній кар’єрі.
Місце проведення: ТРЦ “ART Mall” (м. Київ, вул. Заболотного, 37).

Контакти для надання додаткової інформації та акредитації ЗМІ: Олександра Цилія, медіаменеджер FIRST LEGO League в Україні;

Тел.: 067 407 56 39; Email: alexandra.mediapr@gmail.com
Завантаження...
Перспективний педагогічний досвід вчителів України.
Пасічник Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Львівського НВК «Школа-гімназія „Сихівська“»
Матеріали: http://dystosvita.mdl2.com/; http://dystosvita.blogspot.com/
Електронні таблиці у відео-форматі. 7 уроків для 7 класу.
Завантаження...
Передноворічний подарунок від ITVDN — курс «С# Стартовий» з 22 по 29 грудня 2015 доступний для всіх, хто хоче почати вивчення основ однієї з найпопулярніших мов програмування.
Цей курс створений спеціально для новачків, які не мають попередніх знань з основ програмування. Він викладений дуже доступною мовою і записаний одним із кращих тренерів навчального центру СyberBionic Systematics Олександром Шевчуком.
На курсі вивчаються основні синтаксичні конструкції мови C#, які лежать в основі процедурного підходу програмування. Курс формує базові уявлення про механізми роботи високорівневих мов програмування.
Теми курсу «C# Стартовий»: введення в інфраструктуру .Net, машинна математика, змінні, константи, типи даних, умовні конструкції, логічні та побітові операції, циклічні конструкції, принципи створення та використання методів, механізми рекурсії, а також основи роботи з масивами даних.
Відео курс складається з таких компонентів:
1) Відео уроки (9 уроків, 16 годин);
2) Практичні приклади з коментарями та завдання для самостійної роботи;
3) Онлайн тестування після кожного уроку і загальна перевірка по всьому курсу;
4) Презентації до кожного уроку та опорний конспект;
5) Електронний сертифікат по курсу у разі успішного складання фінального тесту.
Відео формат курсу дозволяє переглядати повторно ті моменти, які можуть виявитися складними для розуміння.
Бонус+
Серед тих, хто до 29 грудня 2015 пройде курс і онлайн тестування з результатом вище 80%, буде розіграний приз — безкоштовне навчання за наступними відео курсами — C# Базовий і C# для професіоналів.
Переможець буде визначений 30 грудня 2015.
Детальніша інформація
Завантаження...
ШУКАЄМО ТАЛАНТИ СЕРЕД ПЕДАГОГІВ
Свідомі громадяни починаються з освіти, що пробуджує жагу пізнавати світ і робити його кращим.
Маєте досвід викладання, вмієте зацікавлювати та знаєте, як розповідати молоді про збереження довкілля, досягнення рівності та інші «еко» цікавинки? Тоді не вагаючись спробуйте себе у всеукраїнському конкурсі від Програма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine серед педагогів «СТАЛИЙ РОЗВИТОК — НАШ ВИБІР», щоб втілити навчальний план по всій Україні та поборотись в одній з 4-х Номінацій! Яких? Дізнавайтесь тут bit.ly/1O352pt Чекаємо на ваші ідеї до 25 грудня.
Завантаження...

Година коду наближається!Цьогорічні теми: ‪‎Azure‬ та ‎Minecraft‬ – в рамках вебінару, що відбудеться 24-го листопада з 15:00 по 16:00, ми запропонуємо сценарії навчання школярів кодуванню. Якщо ви вчителі, громадські активісти чи просто батьки, які хочуть навчити дитину корисним навичкам в цікавій для неї формі — будь ласка, скачайте інструкцію клієнту Skype for Business: 1drv.ms/1C62kLf та приєднуйтесь до вебінару 24-го листопада о 15:00: aka.ms/s950td
Детальніше...
Завантаження...

Шановні учасники та прихільники проекту «Міксіке в Україні»!


На наступному тижні ми плануємо провести серіб навчальних вебінарів присвячених створенню різних типів інтерактивних вправ. Також в рамках вебінарів будуть представлені вимоги до дидактичних розробок вчителів, які можна буде подавати на конкурс. Конкурс плануємо провести у другому півріччі цього навчального року.
Для успішної та ефективної участі у вебінарі необхідно виконати випереджальне завдання. Завдання буде надіснало на електронну пошту учасникам, що зареєструвались на вебінари.
Форма реєстрації на вебінари
Графік проведення вебінарів: 23.11.2015, початок о 15-00 год., 24.11.2015, початок о 15-00 год. та 27.11.2015, початок о 14-00 год
Завантаження...

Cтартував ХІІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»


На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
Інформаційний партнер конкурсу – цифрове видавництво МЦФЕР, науково-методичний журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї», «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах».
Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.
Для участі необхідно до 01.02.2016 року:
Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу
Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу, приєднатися до тематичної дискусії «ХIІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор».
Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено і лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника Конкурсу.
Ви можете ознайомитись із Положенням про конкурс. Із зразками минулорічних конкурсних робіт ви можете ознайомитись у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» (потрібна безкоштовна реєстрація).
Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу і готові надати додаткові відомості за запитом.
За довідками звертайтесь a.kocharyan@ukr.net
Завантаження...
Завантаження...
← Попередня Наступна → 1 2 3
Показані 1-10 з 26