RSS

фотоальбоми

2 фото / LANG_PHOTOS_PUBLIC_ALBUM
Де взяти натхнення?
Моя майбутня "Ковалевська".
3 фото
Тиждень Математики в школі
Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим. Блез Паскаль

Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є добре продумана позакласна робота. Такі заняття дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити учням любов до математики, сприяють розвитку і виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу. Створюються широкі можливості для переконання учнів у тому, що саме через шкільну математику лежить шлях до широкого ознайомлення з досягненнями видатних математиків, які навіть у загальних рисах пробуджують в учнів бажання до творчих шукань, до глибокого пізнання й оволодіння математичними знаннями.
Одним із таких заходів і є проведення тижня математики в школі. Методи та форми його проведення можуть бути різними, але мета одна – зацікавити та залучити до роботи якомога більше учнів.
Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.
3 фото
Моя улюблена робота
Тут Ви знайдете цікаві фото, які з'явилися у результаті 5 років педагогічної діяльності)
5 фото
День вчителя в Бережинській ЗШ І-ІІІ ступенів
Найкращий учитель для дитини той, хто духовно, спілкуючись із нею, забуває, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину, що формується".
В.О.Сухомлинський.
4 фото
Останній двоник- 2015
Життя занадто коротке, що б прокидатися вранці з жалем. Так що люби тих, хто ставиться до тебе добре, прощай тих, хто не правий, і вір, що все відбувається не випадково.
13 фото / LANG_PHOTOS_PUBLIC_ALBUM
Новоукраїнка -Кременчук. Зустріч друга
30 березня 2016 року відбулося друге засідання міжрегіональної творчої групи вчителів зарубіжної літератури м.Кременчука та Новоукраїнки. Тримайте фото на згадку))))
30 фото
Екскурсія в машинобудівний коледж
Екскурсія в машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету
← Попередня Наступна → 1 2 3 4
Показані 1-15 з 51